• Книга - Катери і мотори. Довідковий посібник

У довіднику наведено конструкції і технічні характеристики катерів і підвісних моторів, дані рекомендації з технічного обслуговування, усунення несправностей і вдосконалення підвісних моторів.

Деякі розділи з змісту:

Поширені серійні мотолодки: Неман - 2 і Німан. Гамма. Нептун - 2. Ладога. Ока-4. Обь. Об-М. Воронеж. Крим. Нептун-3. Дніпро. Казанка - 5 М і Казанка - 5. Казанка і її модифікації (Казанка-М і Южанка). Сарепта. Прогрес-2. Темп. Дельта. Ладога - 2. Прогрес - 4. Крим-3. Казанка-2 М. Москва - 2. Мотолодка-намет-причіп-Дон.

Основні вузли та системи підвісного мотора: Двигун. Принцип дії та конструкція двигунів підвісних моторів. Інші агрегати та системи підвісних моторів. Що треба знати про гребний гвинт. Загальна характеристика вітчизняних підвісних двигунів. Що потрібно знати при встановленні двигуна на човен. Електроустаткування човна з підвісним двигуном. Прилади контролю роботи підвісного мотора. Системи дистанційного керування підвісними двигунами. Несправності та їх усунення. Обслуговування, регулювання карбюраторів та ремонт моторів (Вітерець, Вихор Москва-30, Москва-25, Нептун та ін.)

Удосконалення конструкції підвісних моторів.

Корисні поради.

На картці товару – художнє зображення виробу.

Відправка товару лише за передоплатою.
 

Основні характеристики
Вид Справочник
Год издания 1998
Количество страниц 448
Язык издания Русский

Книга - Катери і мотори. Довідковий посібник

  • Виробник: PRO
  • Модель: 15-04-11
  • Наявність: В наявності
  • 450.00 грн.