Правила та умови

Умови використання сайту Olimpiec.com.ua

Olimpiec.com.ua - є інформаційною сторінкою відділу магазину Мото Вело (г.Киев, Бульвар Верховної Ради 33/1).

Каталог товарів цього сайту представлений для ознайомлення з рівнем цін у відділі. Ціни дійсні на момент публікації і можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Основною валютою нашого магазину є гривна України. Уся інформація на сайті розміщується "як є" (as is) з можливими помилками, без гарантій будь-якого виду, що прямо виражених або маються на увазі.

Olimpiec.com.ua і його постачальники не несуть відповідальності за які-небудь непрямі, прямі, фактичні або непрямі збитки, включаючи без обмежень упущену вигоду або збитки в результаті заміни товару, збитки, що виникли в результаті використання або неможливості використання товарів, послуг, інформації Olimpiec.com.ua, збитки в результаті використання надійності інформації, навіть якщо Olimpiec.com.ua і його постачальники були попереджені про можливість подібних збитків.

Цей сайт може містити інформацію про сайти третіх осіб. Перехід на будь-який інший інтернет-ресурс, пов'язаний з цим сайтом, здійснюється на страх і ризик користувача - Olimpiec.com.ua не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, рад або заяв, зроблених на цих сайтах. Olimpiec.com.ua посилається на інші сайти для зручності користувача, і це не означає, що Olimpiec.com.ua схвалює зміст цих сайтів або несе за нього відповідальність.

Відвідувачам і користувачам не дозволяється змінювати, поширювати, публікувати матеріали сайту для громадських або комерційних цілей без попереднього письмового дозволу власників сайту Olimpiec.com.ua