Умови доставки та оплати

Прийом замовлень

Прийом замовлень відбувається тільки через сайт.
З
амовлення здійснені в суботу, неділю та п'ятницю (після 16.00) обробляються в понеділок.
Замовлення здійснені після 16.00 з понеділка по четвер) обробляються на наступний день.
Відправка товару здійснюється за внесення завдатку або при повній передоплаті. Мінімальний завдаток 200 грн. або передоплату в повному обсязі.
Адресная доставка тільки при повній передоплаті.
Реквизиты карти надаються після оформлення замовлення.
Ігнорування умов доставки та оплати (наприклад: вказівка в коментарі замовлення "Надіслати наложкою", "Оплата при отриманні" тощо) призведе до видалення Вашого замовлення без попередження та повідомлення.

Доставка по Україні

Доставка здійснюється тільки по Україні перевізником - "Нова Пошта". Зручний і швидкий спосіб доставки у будь-які міста України. Посилка доставляється на вказаний Вами № складу ТК Нова Пошта " у Вашому місті.
Ігнорування умов доставки та оплати (наприклад: вказівка в коментарі замовлення "Надіслати наложкою", "Оплата при отриманні" тощо) призведе до видалення Вашого замовлення без попередження та повідомлення.
  • Посылка відправляється після підтвердження факту оплати на наступний робочий день (Укрпошта 3-4 дні, якщо така опція доступна для цього товару)
  • Оплата товару здійснюється через платіжну систему або на розрахунковий рахунок Приватбанку. Доставка здійснюється лише за передоплатою. Мінімальний задаток 200 грн. або передоплата у повному обсязі. Реквізити надаються після оформлення замовлення.
  • При замовленні менш ніж на 200 грн., а так само при адресній доставці, тільки повна передоплата.
  • Товар резервується на 2 робочих дня (за графіком магазину). Якщо протягом двох днів оплата не надходить, замовлення анулюється.
  • Пересылка замовлення по Україні оплачується покупцем за тарифом компанії-перевізника (сума пересилання вказана в декларації).
  • Посылка відправляється після підтвердження факту оплати у середу та п'ятницю.
  • Звартість доставки залежить від ваги замовлення та відстані. Розрахувати вартість доставки можна самостійно на сайті компанії "Нова Пошта". В середньому вартість такої доставки складає 50-70 грн. (малогабаритні і з невеликою вагою).
  • Принимаются замовлення лише з зазначенням контактного номери фіксованого або мобільного зв'язку України (які не перебувають у міжнародному роумінгу та (або) не вимагають оплати понад тарифу стандартного дзвінка), з вказаними Прізвищем та Ім'ям одержувача (кирилицею) та адреси доставки (населений пункт та номер відділення ТК Нової Пошти)
  • Відповідальність за цілісність і збереження замовлення, пересилається кур'єрською службою, лежить повністю на кур'єрській службі. Тому при відправці замовлення даними способом в якості страхової суми буде зазначатися повна вартість замовлення. У разі якихось проблем, пов'язаних з пошкодженням посилки та її вмісту, Ви зможете пред'явити претензії до кур'єрської служби та вимагати виплати страхової суми.
  • Про те, що посилка відправлена Вам буде повідомлено електронною поштою або СМС-повідомленням на номер вказаний при замовленні.